Skip to main content
TEL.: +421 903 430 999     MAIL: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Správa sietí

Správa sietí

Na rozdiel od jednorazových služieb ktoré riešia konkrétny problém vášho počítača Vám ponúkame služby aj za paušálne ceny. Sú vhodné pre častejšie použitie, typicky pre malú a strednú firmu - pre ktorú je príliš drahé zamestnávať administrátora na občasné denné úkony spojené s počítačmi a internetom.

Správa firemnej siete a počítačov

Pre každú firmu sú dnes počítače dôležitým pracovným nástrojom a akýkoľvek výpadok alebo nefungujúca služba dramaticky znižuje každodennú efektivitu zamestnancov.

Tvorba a správa web stránok

WWW stránka je dnes veľmi dôležitým nástrojom na prezentáciu firmy v najbližšom okolí alebo vo svete pomocou internetu.

Školenia používateľov a zamestnancov

Ak vy alebo váš zamestnanec lepšie spoznáte váš Windows a programy, efektivita práce s PC sa môže zvýšiť o 50 - 80%. Nechajte zdĺhavé vysvetľovanie na nás, aby ste sa mohli sústrediť na vaše hlavné činnosti.

Konzultačné služby

Ak máte akúkoľvek nezvyklú požiadavku alebo iný problém s počítačmi a programami, využite naše konzultácie a určite spoločne nájdeme to najlepšie riešenie. Aj bežné zdĺhavé činnosti sa dajú s počítačom urýchliť a zvýšiť tak Vašu konkurencieschopnosť.

Online

Práve tu je 820 hostí a žiadni členovia on-line