Skip to main content
TEL.: +421 903 430 999     MAIL: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Webstránky

Tvorba web stránok

Web stránka je súčasťou propagácie každej firmy. Internet umožňuje predstaviť Vašu spoločnosť celému svetu, teda Vaše web stránky sú prístupné každému, kto má internet. Mali by byť premyslené, pekne graficky spracované a prispôsobené štýlu vašej spoločnosti.

Na zákazníkov veľmi dobre pôsobí profesionálny vzhľad Vašej web stránky, ktorý hovorí aj o úrovni Vašej firmy. Profesionálny vzhľad nezáleží na objeme, ani na komplikovanosti, ale predovšetkým na kvalite, a tu Vám môžeme ponúknuť!

Tvorba web stránok - vytvoríme podľa Vášho priania, a to od jednoduchých stránok až po komplikovanejšie.

- zabezpečíme doménu a webhosting
- návrh štruktúry stránky
- grafické spracovanie stránky
- internetový obchod, chat, fórum.....
- umiestnenie stránky na serveroch
- aktualizácie a správa stránok

Grafický dizajn

Ak si nás vyberiete za dodávateľa web stránok, bude to najmä preto, že ste mali dobrý prvý dojem z grafického dizajnu na tejto web stránke a z grafických dizajnov našich klientov.

Vytvorenie stránky

Ako by mal vyzerať kvalitný web? Mal by sa dať ľahko použiť, rýchlo sa zobraziť, byť ľahko vyhľadateľný vyhľadávačmi (Google, Zoznam, ...) a prístupný pre všetkých používateľov. Tvorba web stránok je našou hlavnou činnosťou.

Internetový obchod

Cez internetový obchod viete okamžite osloviť používateľov na slovensku a aj v zahraničí.

Redizajn web stránok

Prečo redizajnovať? Chcete krajšiu grafiku. Web stránka vyzerá "zastaralo". Rozširujete obsah a súčasné web stránky naň nie sú stavané.

Webhosting

Pri výbere hostingu je dôležitých niekoľko parametrov. Azda najdôležitejším z nich sú kvalita, spoľahlivosť, výhodná cena. Predsa svoju internetovú prezentáciu nezveríte len tak hocikomu.

Registrácia domén

Zabezpečíme zaregistrovanie domény spolu s objednaním webhostingových služieb.

Online

Práve tu je 823 hostí a žiadni členovia on-line

Overenie domén

www.